Close

ODKUP NOSÍTKA A NÁKUP NA PROTIÚČET - TULA

nosítko Tula

Chci nové nosítko, ale co s tím starým?

Může se stát, že Vám nosítko, které máte, již přestane stačit, dítko vyroste. Nebo se Vám zalíbil nový design nosítka, ale Vy máte starší.
Právě pro Vás je určen náš program odkupu nosítka a nákup na protiúčet.
Nemusíte tak ztrácet čas s nabízením a prodejem po bazarech, ale můžete ho rovnou dodat nám!

Jak to funguje

Pokud máte nosítko, které chcete nabídnout protiúčtem a koupit si u nás nostíko nové, informujte nás o tom na obchod@babysoul.cz.

Domluvíme se s Vámi na způsobu doručení Vašeho nosítka k nám. Jakmile nosítko z Vaší strany obdržíme, zkontrolujeme jej a sdělíme Vám cenu doplatku za nové nosítko. Cena doplatku bude závislá na stavu Vámi dodaného nosítka, především na stáří a jeho opotřebení. 

Pro představu: Paní Jana nás informovala přes e-mail, že by si u nás ráda pořídila nosítko a jako protiúčtem nabízí dříve pořízené nosítko Free To Grow Hide and Seek ve výborném stavu, s původní krabicí i manuály.
Domluvili jsme se s paní Janou, že své nosítko k nám zašle poštou.
Poté, co nám bylo nosítko doručeno, jsme zkontrolovali stav a nabídli paní Janě doplatek ve výši 1500,- CZK. Paní Jana souhlasila a pořídila si u nás nové nosítko Tula Free To Grow Soar za 1500,- CZK, díky dodání nosítka protiúčtem.

Tula Soar

Informace

Jaké nosítko od Vás odkoupíme a jaké nosítko si můžete vybrat

V tuto chvíli nabízíme odkup a nákup na protiúčet pouze pro nosítka TULA.

Nechceme Vás však omezovat v tom, kde jste nosítko pořídili. Odkoupíme tedy od Vás i nosítko zakoupené jinde než u nás.

Nabízená nosítka z Vaší strany mohu být i bez originálního obalu a návodů. Pokud však dodáte kompletní balení, zajistíte si tím nižší cenu doplatku na nové nosítko.

Protiúčtem můžete pořídit jakékoli nosítko značky Tula k naší aktuální nabídky zde.


Close